Adres salonu EDEN:

ul. Okrzei 51 b
96-300 Żyrardów

Tel: 512-106-812
(46) 855-00-86

mapdrop

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek:

10 - 19

Sobota: 10 - 13

clock

Po telefonicznym uzgodnieniu, istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach.

Kim jesteśmy?

 • Małgorzata Zakrzewska
  Małgorzata Zakrzewska

  Właścicielka

 • Beata Irzycka
  Beata Irzycka
 • Monika Marchelska
  Monika Marchelska
 • Edyta Gawart
  Edyta Gawart
 • Magdalena Łukasik
  Magdalena Łukasik

Zamów bon upominkowy

bon_eden_zyrardow

Podaruj bon

Wręcz bliskiej Ci osobie prezent.

więcej

Pielęgnacja stóp

Nie ma nic ładniejszego niż zadbane i gładkie stopy. W ciągu całego życia stopy pokonują setki tysięcy kilometrów, więc zasługują na troskę i codzienną pielęgnację. Tryb życia, codzienny pośpiech, nieprawidłowa pozycja ciała przy pracy, niedostatek sportu, wreszcie niewygodne obuwie doprowadzają w końcu do tego, że stopy się buntują. Doskwiera pocenie się nóg, pękaja piety, wrastają paznokcie i pojawiają się odciski. Zwłaszcza latem ulegają one nasileniu. Aby były zawsze piękne i zdrowe jesteśmy im winni poświęcić odrobinę więcej czasu. Najlepszym sposobem, żeby mieć zadbane i zdrowe stopy to regularne wizyty u pedikiurzystki.

stopyPedicure tradycyjny

To zabieg polecany nie tylko osobom, które mają problemy ze stopami, ale również dla tych, którzy cenią sobie wygodę i dobry wygląd swojego ciała. Wykonujemy pedicure posługując się nowoczesną frezarką, która sprawią, że zabieg jest dokładny i przyjemny. Następnie opracowujemy paznokcie- nadajemy im właściwy ksztalt, polerujemy oraz umiejętnie wycinamy skórki. Na tak przygotowane stopy nakładamy krem a paznokcie malujemy.

Kąpiel parafinowa stóp

Suchość i szorstkość stóp jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Aby temu zapobiec na skórze stóp wykonujemy peeling, następnie wmasowujemy specjalny, regenerujący preparat i zanurzamy stopy w ciepłej parafinie. Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplające "buciki", regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Regularne nakładanie parafiny w znacznym stopniu poprawia kondycję skóry stóp poprzez wzrost poziomu nawilżenia i odżywienia.

Masaże

Pan Dariusz Rak tel: 604 578 966

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w atrakcyjnych ceny.
Rabaty dla stałych klientów.

mozliwosc-zaplaty-karta

Zamów wizytę

Skontatkuj się z nami

Zadzwoń do nas podając konkretny termin, który dla Ciebie jest ważny.
Masz ważne wydarzenie w życiu - obsłużymy Cię w bardzo krótkim czasie.