Adres salonu EDEN:

ul. Okrzei 51 b
96-300 Żyrardów

Tel: 512-106-812
(46) 855-00-86

mapdrop

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek:

10 - 19

Sobota: 10 - 13

clock

Po telefonicznym uzgodnieniu, istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach.

Kim jesteśmy?

 • Małgorzata Zakrzewska
  Małgorzata Zakrzewska

  Właścicielka

 • Beata Irzycka
  Beata Irzycka
 • Monika Marchelska
  Monika Marchelska
 • Edyta Gawart
  Edyta Gawart
 • Magdalena Łukasik
  Magdalena Łukasik

Zamów bon upominkowy

bon_eden_zyrardow

Podaruj bon

Wręcz bliskiej Ci osobie prezent.

więcej

O nas

W naszym gabinecie kosmetycznym EDEN w Żyrardowie odnajdą Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegów kosmetycznych dostosowanych dla potrzeb każdego począwszy od nastolatków po najbardziej wymagających klientów.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom kosmetycznym, najnowocześniejszym urządzeniom do kosmetyki profesjonalnej  znanych producentów (kapsuła SPA,, lasery), wykonujemy zabiegi odnowy biologicznej SPA o potwierdzonej dużej skuteczności.

Posiadamy szeroką wiedzę w doborze kosmetyków i zabiegów, opieramy się na profesjonalnych kosmetykach takich firm jak: Clarena, Declare, Purles, SNS Manicure, I Image SKINCARE.
Posługując się nowoczesnymi technologiami i profesjonalizmem, zapewniamy, iż nasze usługi są na wysokim poziomie.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz jakość świadczonych przez nas usług. Nasza kosmetyczki na bieżąco zdobywają nowe umiejętności, szkoląc się i biorąc udział w licznych branżowych szkoleniach dla kosmetyczek.
Wśród naszego personelu pracują profesjonalne kosmetyczki z wysokimi kwalifikacjami. Swoje umiejętności zdobywały m.in praktykując, ucząc się oraz zdobywając bezpośrednio wiedzę, w pracy w salonach kosmetycznych na terenie całego województwa mazowieckiego. Zdobieniem  paznokci, manicure, pedicure  zajmują się w naszym gabinecie kosmetycznym Panie, które zdobienie paznokci opanowały do perfekcji - malowanie i ozdabiania kobiecych paznokci - traktują jak swoje hobby.
Jeśli będziesz zainteresowana makijażem permanentnym, to wiedz jedno , że obsłuży Cię  absolwentka Akademi Sztuk Pięknych w Warszawie, pełna nowych pomysłów, doświadczona w warszawskich salonach, potrafi wykonać naprawdę śliczny i urzekający  make up.    

Kobiety oraz mężczyźni, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług kosmetycznych, są obecnie naszymi stałymi klientami, a o naszym profesjonalizmie, miłej relaksującej atmosferze jaka panuje w gabinecie kosmetycznym Eden wypowiadają się szczególnie pozytywnie.
Na terenie jako jedyni posiadamy tak liczną ofertę zabiegów kosmetycznych i SPA oraz posiadamy najnowocześniej urządzony gabinet kosmetyczny.

Dla stałych klientów oferujemy stałe karnety, liczne promocje oraz upusty cenowe na oferowane zabiegi, dlatego już dziś zapraszamy każdego do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego w Żyrardowie mieszczącego się przy ulicy Okrzei 51 i skorzystania z naszej bogatej i atrakcyjnej oferty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

salon eden o-nas

 

 

Masaże

Pan Dariusz Rak tel: 604 578 966

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w atrakcyjnych ceny.
Rabaty dla stałych klientów.

mozliwosc-zaplaty-karta

Zamów wizytę

Skontatkuj się z nami

Zadzwoń do nas podając konkretny termin, który dla Ciebie jest ważny.
Masz ważne wydarzenie w życiu - obsłużymy Cię w bardzo krótkim czasie.