Adres salonu EDEN:

ul. Okrzei 51 b
96-300 Żyrardów

Tel: 512-106-812
(46) 855-00-86

mapdrop

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek:

10 - 19

Sobota: 10 - 13

clock

Po telefonicznym uzgodnieniu, istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach.

Kim jesteśmy?

 • Małgorzata Zakrzewska
  Małgorzata Zakrzewska

  Właścicielka

 • Beata Irzycka
  Beata Irzycka
 • Monika Marchelska
  Monika Marchelska
 • Edyta Gawart
  Edyta Gawart
 • Magdalena Łukasik
  Magdalena Łukasik

Zamów bon upominkowy

bon_eden_zyrardow

Podaruj bon

Wręcz bliskiej Ci osobie prezent.

więcej

Ujędrnianie i redukcja celulitu

W dzisiejszych czasach, niemal każda kobieta stara się utrzymać swoją figurę, swoje ciało w jak najlepszej kondycji, aby podczas okresu letniego i nie tylko zaprezentować się jak najlepiej. Jednak dość częstym problemem może byc tutaj cellulit, który wg danych występuje u ok. 80% kobiet w kraju.

salon kosmetyczny zyrardow cellulitCellulit, inaczej nazywany Skórką Pomarańczową, jest niczym innym jak nierównomiernym rozłożeniem tkanki tłuszczowej na ciele w efekcie czego pojawiają się na skórze pofałdowania czy nierówności. Cellulit może występować w różnych miejscach. Najczęściej są to uda, pośladki lub biodra. 

Występują różne rodzaje cellulitu.

Istnieje tzw. Postać twarda, która potrafi występować zarówno u kobiet szczupłych jak i otyłych. Takiemu etapowi często towarzyszą także rozstępy. Kolejnym rodzajem jest Postać Miękka, która zazwyczaj występuje u kobiet w średnim wieku i objawia się pofałdowaniem skóry, czyli zmniejszeniem napięcia tkanek. Możemy także wyróżnić Postać Obrzękową, która zdecydowanie jest najpoważniejsza, ponieważ objawia się bólem nóg a także znacznym pomarszczeniem skóry

Kiedy zauważymy u siebie powstawianie skórki pomarańczowej, nie należy popadać w panikę. Co prawda usunięcie cellulitu to długotrwały i czasami kosztowny proces, jednak jest też cała masa domowych sposobów na zdecydowane spowolnienie etapu rozwoju.

Zabiegi w naszym gabinecie wzmacniają strukturę skóry oraz zabezpieczają ją przed starzeniem. Łączą działanie drenujące i ujędrniające z efektem anti- ageing. Skóra odzyskuje napięcie, a ciało stanie się jędrne.

Na liscie oferowanych zabiegów polecamy już wcześniej opisane, które można łączyć w zależnosci od skutecznosci i oczekiwań klientki.

Masaże

Pan Dariusz Rak tel: 604 578 966

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w atrakcyjnych ceny.
Rabaty dla stałych klientów.

mozliwosc-zaplaty-karta

Zamów wizytę

Skontatkuj się z nami

Zadzwoń do nas podając konkretny termin, który dla Ciebie jest ważny.
Masz ważne wydarzenie w życiu - obsłużymy Cię w bardzo krótkim czasie.